niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsZakłady sportowe w Massachusetts już legalne!

Zakłady sportowe w Massachusetts już legalne!

Zakłady sportowe nadal przeżywają rozkwit w Stanach Zjednoczonych. Do grona stanów, w których legalne jest obstawianie meczów sportowych, dołączył Massachusetts. Chętni mogą korzystać z nowego prawa już od 31 stycznia – jeśli chcą obstawić wyniki w punkcie bukmacherskim. Osoby, które wolały typować wygrane przez internet, musiały zaczekać do początku marca.

Obstawianie rozgrywek sportowych przez internet jest legalne w stanie Massachusetts od początku marca. Fot. Archiwum WEM

Warto dodać, że nowe prawo zezwoliło na obstawianie wyników zawodów sportowych i na poziomie rozgrywek studenckich, z zastrzeżeniem jednak, że nie będą one legalne w przypadku uczelni stanowych – chyba że drużyna gra w turnieju.

Zgodnie z założeniami Massachusetts miał rozpocząć sprzedaż detaliczną zakładów sportowych na co najmniej miesiąc przed uruchomieniem możliwości obstawiania online. Osoby chcące typować wygraną od początku lutego mogą zrobić to tylko w trzech stanowych kasynach – Encore Boston Harbor, MGM Springfield i Plainridge Park. Stanowiło to spore ograniczenie, które zniknęło jednak w marcu. To właśnie wtedy uruchomionych zostało 11 internetowych aplikacji do zakładów sportowych, które otrzymały licencje od Massachusetts Gaming Commission.

Jak szacuje Deutsche Bank, całkowite przychody brutto ze sprzedaży zakładów w Massachusetts w 2023 roku wynieść mają około 306.6 miliona dolarów.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -