poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościPoloniaVII Forum Gospodarcze Polonii Świata

VII Forum Gospodarcze Polonii Świata

W dniach 26-27 sierpnia 2022 r. w Tarnowie odbędzie się VII Forum Gospodarcze Polonii Świata. Spotkają się na nim inwestorzy, przedsiębiorcy, organizacje otoczenia biznesu, politycy i samorządowcy – w sumie goście z ponad 30 krajów świata, z sześciu kontynentów.

Forum Gospodarcze Polonii Świata jest strefą przedsiębiorczości, dialogu i debat Polaków ze środowiskiem Polonii zamieszkałej na wszystkich kontynentach. Udział w Forum to doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Dla wielu uczestników spotkań biznesowych najważniejszą częścią programu jest możliwość udziału w dedykowanych spotkaniach B2B.

W pierwszym dniu forum przewidziano dwa bloki panelowe poświęcone makroekonomii w dobie pandemii, ocenie i prognozie stanu gospodarek uczestniczących w forum Polonii delegacji zagranicznych z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej, Europy, Afryki, Azji, Australii oraz Nowej Zelandii. W dyskusji uczestniczyć będą wyjątkowe osoby ze świata polityki, biznesu, administracji państwowej i samorządowej oraz reprezentanci największych organizacji polonijnych z różnych stron świata.

Zwieńczeniem dnia będzie Gala Biznesu i przyznanie statuetek „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata” w kategoriach: Firma, Organizacja, Osobowość.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: http://polonia4um.com/.

WEM

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -