Reklama

Powstałe w 2003 roku wydawnictwo „White Eagle – Biały Orzeł” jest jednym z liderów prasy polonijnej w Stanach Zjednoczonych. Obecnie nasze pismo ukazuje się w wersji drukowanej w pięciu lokalnych edycjach obejmujących stany: Massachusetts, Rhode Island, Connecticut, Nowy Jork, New Jersey, Pensylwania oraz Floryda. 

Na przestrzeni ostatnich 21 lat zaufało nam ponad 3,000 firm, które właśnie za pomocą „Białego Orła” mogły dotrzeć do najszerszego grona polonijnych odbiorców i klientów, zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnokrajowym.

W 2010 roku naszą ofertę wzbogacił portal informacyjny BialyOrzel24.com, który w kwietniu 2021 r. zadebiutował w nowej, nowoczesnej odsłonie. Kolejnym narzędziem zaistnienia na polonijnym rynku w naszej ofercie są również media społecznościowe, które podobnie jak BialyOrzel24.com cieszą się sporym zainteresowaniem i oglądalnością.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat naszego zasięgu, cen oraz aktualnych promocji, prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprzyjać będzie Państwa zapotrzebowaniom i budżetowi oraz że „Biały Orzeł” przyczyni się do rozwoju Państwa działalności.

Redakcja gazety „Biały Orzeł” oraz portalu BialyOrzel24.com
55 Broad Street, Suite 100
New Britain, CT 06053

Tel. 860-223-2100

Darek Barcikowski – wydawca: publisher@whiteeaglenews.com
Marcin Bolec – redaktor naczelny: editor@whiteeaglenews.com
Redakcja – info@whiteeaglenews.com