Reklama

Powstałe w 2003 roku wydawnictwo „White Eagle – Biały Orzeł” jest jednym z liderów prasy polonijnej w Stanach Zjednoczonych. Obecnie nasze pismo ukazuje się w wersji drukowanej w czterech lokalnych edycjach obejmujących stany: Massachusetts, Rhode Island, Connecticut, Nowy Jork, New Jersey, Pensylwania oraz Georgia i Floryda. 

Na przestrzeni ostatnich 18 lat zaufało nam ponad 3,000 firm, które właśnie za pomocą „Białego Orła” mogło dotrzeć do najszerszego grona polonijnych odbiorców i klientów, zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnokrajowym.

W 2010 roku naszą ofertę wzbogacił portal informacyjny BialyOrzel24.com, który w kwietniu 2021 r. zadebiutował w nowej, nowoczesnej odsłonie. Kolejnym narzędziem zaistnienia na polonijnym rynku w naszej ofercie są również media społecznościowe, które podobnie jak BialyOrzel24.com cieszą się sporym zainteresowaniem i oglądalnością.

W celu uzyskania bliższych informacji na temat naszego zasięgu, cen oraz aktualnych promocji, prosimy o kontakt. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprzyjać będzie Państwa zapotrzebowaniom i budżetowi oraz że „Biały Orzeł” przyczyni się do rozwoju Państwa działalności.

Redakcja gazety „Biały Orzeł” oraz portalu BialyOrzel24.com
55 Broad Street, Suite 100
New Britain, CT 06053

Tel. 860-223-2100

Darek Barcikowski – wydawca: publisher@whiteeaglenews.com
Marcin Bolec – redaktor naczelny: editor@whiteeaglenews.com
Aleksandra Szynkielewska – dział reklamy: ola.szynkielewska@whiteeaglenews.com
Redakcja – info@whiteeaglenews.com