O nas

„Biały Orzeł” powstał w 2003 roku w Bostonie. Dwutygodnik polonijny dostarczał lokalnej Polonii w stanie Massachusetts informacji na temat lokalnych wydarzeń, polonijnych inicjatyw oraz polskich biznesów. Sukces, jakim okazało się nowopowstałe pismo spowodował, że „Biały Orzeł” szybko zaczął rozwijać skrzydła, uruchamiając lokalne edycje gazety na nowych rynkach, takich jak sąsiedni stan Connecticut, gromadzący największe skupisko Polonii na wschodnim wybrzeżu Nowy Jork oraz oddalona o prawie półtora tysiąca mil Floryda.

Obecnie gazeta „Biały Orzeł” ukazuje się w czterech lokalnych edycjach, które obejmują stany: Massachusetts, Rhode Island, Connecticut, Nowy Jork, New Jersey, Pensylwania oraz Georgia i Floryda. To właśnie dlatego większość publikowanych przez nas artykułów i informacji dotyczy tych właśnie miejsc. 

Pomimo że na przestrzeni ostatnich 18 lat zaszło wiele zmian, w tym również wśród naszej polonijnej społeczności, nasza misja jest dziś taka sama jak założenia, które nadały naszemu pismu życie. „Biały Orzeł” koncentruje się na wydarzeniach polonijnych w stanach, w których ukazują się lokalne wydania gazety. Nasi Czytelnicy znajdą też w dwutygodniku ciekawe i przydatne informacje spoza środowiska polonijnego oraz bogaty katalog polskich biznesów reprezentujących szeroki wachlarz branż.

Jesteśmy przekonani, że nowa odsłona portalu BialyOrzel24.com przyczyni się do powiększenia grona naszych Czytelników, którzy znajdą na nim ciekawe, rzetelne i praktyczne informacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i czekamy na Wasze uwagi, sugestie i komentarze. Zapraszamy do lektury i zachęcamy do dialogu!

Zespół redakcyjny BialyOrzel24.com

Darek Barcikowski – wydawca: publisher@whiteeaglenews.com
Marcin Bolec – redaktor naczelny: editor@whiteeaglenews.com
Joanna Szybiak – redaktor prowadząca: joanna.szybiak@whiteeaglenews.com
Aleksandra Szynkielewska – dział reklamy: ola.szynkielewska@whiteeaglenews.com
Redakcja – info@whiteeaglenews.com