piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseySantander redukuje liczbę oddziałów

Santander redukuje liczbę oddziałów

Zgodnie z informacjami przekazanymi w środę 11 stycznia przez przedstawicieli Santander, bank podjął decyzję o zamknięciu czterech swoich oddziałów na terenie New Jersey. Mowa o placówkach w Clementon przy 100 Berlin Rd., Hamilton przy 1700 Nottingham Way, Princeton przy 188 Nassau St. i Robbinsville przy 2371 Rt. 33. Dokładne daty likwidacji nie zostały jeszcze ogłoszone.

Bank Santander ogłosił likwidację 4 oddziałów na terenie New Jersey. Docelowo planuje zamknąć 13 placówek w New Jersey i Filadelfii. Fot. Flickr

Zamknięcia są częścią szerszego planu redukcji. Santander ostatecznie zrezygnować ma z prowadzenia w sumie 13 oddziałów w New Jersey i Filadelfii. Decyzja wynika m.in. ze zmian preferencji i zachowania klientów banku. Coraz więcej z nich decyduje się na korzystanie z bankowości internetowej. Bankowa branża stacjonarna boryka się przez to z problemami, które szczególnie dają się odczuć od początku pandemii Covid-19. Sytuacja zmusiła wiele firm do przejścia do handlu online i e-commerce.

Santander Bank z siedzibą w Bostonie jest spółką zależną hiszpańskiej Grupy Santander. W całym stanie posiada ponad 200 placówek.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -