poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAConnecticutPark rozrywki Lake Compounce szykuje się do sezonu

Park rozrywki Lake Compounce szykuje się do sezonu

Nadchodzący sezon będzie 178. w historii Lake Compounce – jednego z najstarszych parków rozrywki w kraju. Park Bristol zostanie otwarty w sobotę 27 kwietnia o godzinie 11, z kolei park wodny Crocodile Cove wystartuje w sobotę 25 maja.

Park rozrywki Lake Compounce w Connecticut jest jednym z najstarszych w kraju. Fot. LakeCompounce.com

Na dwa miesiące przed otwarciem Lake Compounce chce obsadzić ponad 1,000 stanowisk sezonowych z branży żywności i napojów oraz przejażdżek. Poszukiwani są też ratownicy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedstawiciela parku na niektórych stanowiskach oferowane jest wynagrodzenie do 18 dolarów za godzinę.

Czerwcowe weekendy upłyną w parku pod znakiem Kids Fest, a lipiec i sierpień w Lake Compounce przyniesie muzykę na żywo i rozrywkę na nowej pływającej scenie w parku. W każdą sobotę lipca odbywać będą się też pokaz sztucznych ogni.

Nasz zespół już ciężko pracuje, przygotowując park i atrakcje na spektakularny sezon 2024 – przekazał dyrektor generalny Doug Hemphill. – Kontynuujemy inwestycje w nasze najlepsze i najbardziej znane atrakcje, takie jak prawie 100-letnia kolejka górska Wildcat Roller Coaster czy kolejka Boulder Dash Roller Coaster, na której obecnie znajduje się stalowy tor Titan Track o długości prawie 300 metrów – dodał.

Kalendarz na 2024 rok, wolne wakaty i możliwość zakupu karnetów sezonowych online na LakeCompounce.com.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -