niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaUSAFlorydaLOT wraca do Miami

LOT wraca do Miami

Już od 3 czerwca Polacy mieszkający na Florydzie będą mogli polecieć do Warszawy bez przesiadki. Po prawie rocznej przerwie spowodowanej pandemią LOT ogłosił wznowienie trasy Miami – Warszawa od początku czerwca.

Dreamliner LOT-u ląduje na międzynarodowym lotnisku w Miami. Fot. Wikimedia.org / JT Occhialini

Póki co trasa będzie miała charakter sezonowej – loty zaplanowane są na razie tylko na sezon letni. Połączenia odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w czwartki i soboty, i obsługiwane będą Boeingiem 787, czyli najnowocześniejszym samolotem we flocie LOT-u – Dreamlinerem. Samoloty wyposażone są w specjalne filtry HEPA, które usuwają z powietrza mikroorganizmy, w tym wirusy.

Lot z Miami do Warszawy wystartuje o 4:05 pm i wyląduje nad Wisłą o 8:25 rano – po 10 godzinach i 20 minutach w powietrzu. Lot w drugą stronę opuści Warszawę o 4:45 pm i doleci do Miami na 10:05 wieczorem – po 11 godzinach i 20 minutach w powietrzu. Loty na trasie Warszawa – Miami realizowane będą w środy i piątki.

Bilety w obie strony na stronie LOT-u na podróż między Miami a Warszawą w dniach od 5 do 25 czerwca były dzisiaj dostępne za $911.81 w klasie ekonomicznej, $1,741.81 w klasie premium oraz za $2,028.41 w klasie biznes. Rezerwacji dokonać można bezpośrednio na LOT.com.

Darek Barcikowski

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -