poniedziałek, 27 września, 2021
Strona głównaPoloniaFloryda25-lecie Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater

25-lecie Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater

Ćwierć wieku historii – to całkiem sporo! Ileż w tym czasie odbyło się spotkań, zabaw, uroczystości, ilu nowych członków zasiliło grono organizacji, ale też niestety – ilu z nich odeszło na zawsze… Jubileusze zawsze są okazją do wspomnień, refleksji, ale i snucia planów na przyszłość. Tak też było w sobotę, 24 kwietnia, podczas jubileuszowego bankietu zorganizowanego z okazji 25-lecia Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater.

W programie bankietu był specjalny program artystyczny, gościom podano wykwintny obiad, a o oprawę muzyczną zadbał zespół Sweet Harmony. Podczas uroczystości wręczono dyplomy uznania osobom szczególnie zasłużonym, które przyczyniły się do rozwoju Polskiego Centrum.

Odbyło się także zaprzysiężenie nowego zarządu, wybranego na walnym zgromadzeniu tydzień wcześniej. Prezesem Polskiego Centrum na drugą kadencję została wybrana Jola Piątek, która tak podsumowuje jubileuszowy bankiet: „Swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 250 osób, którym bardzo dziękuję za wspólne świętowanie ćwierci wieku istnienia naszej organizacji. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy ciężko pracowali i poświęcili wiele godzin przy organizacji tej imprezy”.

„Biały Orzeł” gratuluje jubileuszu i życzy pomyślności na kolejne lata działalności!

JLS
Fot. Archiwum Polskiego Centrum

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułBilans dodatni i nowi dyrektorzy
Następny artykułNew Jersey ma konsula!

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -