niedziela, 26 września, 2021
Strona głównaUSAMassachusettsKasyna wracają do gry

Kasyna wracają do gry

Od soboty, 29 maja, trzy kasyna działające w Massachusetts wrócą do funkcjonowania prawie na takich samych zasadach jak przed pandemią. MGM Springfield, Encore Boston Harbor i Plainridge Park, bo o nich mowa, będą musiały jednak przestrzegać zaleceń CDC oraz wytycznych sanitarnych władz stanu. Zaszczepieni pracownicy i klienci będą mogli przebywać wewnątrz kasyna bez maseczek. Dozwolone będzie też spożywanie posiłków czy napojów, otwarte zostaną automaty do gier i inne gry, dotychczas zamknięte ze względu na pandemię.

Kasyno MGM Springfield. Fot. wikipedia.org

MGM Springfield w pierwszej kolejności reaktywuje zamknięte automaty do gier, a następnie powoli będzie przywracać inne gry hazardowe i udogodnienia dla gości. Bary prawdopodobnie nie zostaną ponownie otwarte we wszystkich trzech miejscach aż do późnego wieczoru, ponieważ ograniczenia pandemiczne wygasną dokładnie o godzinie 12:01 a.m.

Szukamy elastyczności w stopniowym wycofywaniu ograniczeń związanych z COVID, tak, jak uznamy to za stosowne – twierdzi Seth Stratton, wiceprezes MGM Springfield, zapewniając też, że w kasynie będą dostępne maseczki i środki do dezynfekcji.

Reklama (Google)

Wiele kontrowersji budzi natomiast to, jak weryfikować, czy ktoś jest zaszczepiony, czy nie. Zarówno MGM Springfield, jak  i Encore Boston Harbor, deklarują, iż wykorzystają swoje wewnętrzne dane, aby pozyskać informację, którzy pracownicy są zaszczepieni, a którzy nie, i kto w związku z tym może pracować bez maseczki, a kto musi mieć zakryte nos i usta. Natomiast North Grounsell, dyrektor generalny w Plainridge Park, zapowiedział, że takie działania nie zostaną podjęte, ponieważ śledzenie takich informacji o stanie zdrowia pracowników byłoby sprzeczne z polityką firmy.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -