poniedziałek, 27 września, 2021
Strona głównaUSAFlorydaBilety na koncert po $1,000

Bilety na koncert po $1,000

Wg nowego prawa na Florydzie, biznesy nie mogą wymagać od klientów dowodu szczepienia przeciwko Covid-19. Ci, którzy odmówią niezaszczepionym klientom, mogą zapłacić spore kary. Promotor koncertów wymyślił jednak, jak obejść nową ustawę i zorganizować koncert wyłącznie dla zaszczepionych fanów.

Zespół „Teenage Bottlerocket” ma zagrać 26 czerwca w St. Petersburg na Florydzie. Fot. Songkick

Ci, którzy udowodnią, że są zaszczepieni, zapłacą za bilet $18. Pozostali zapłacą za taki sam bilet $1,000. Promotor twierdzi, że nie łamie prawa, ponieważ koncert nadal jest dostępny dla wszystkich. Innego zdania jest biuro gubernatora, które uważa, że ceny biletów są dyskryminujące i łamią prawa mieszkańców Florydy.

Koncert zespołu „Teenage Bottlerocket”, który jest zaplanowany na 26 czerwca w St. Petersburg, stał się kontrowersją na skalę kraju. Jedni uważają, że promotor słusznie dba o bezpieczeństwo osób, które wezmą w nim udział. Przeciwnicy szczepionek natomiast są zdania, że jego taktyka narusza prawo i dyskryminuje. Promotor i zespół otrzymali też wiele anonimowych gróźb, w tym mówiące, że koncert w St. Petersburgu będzie ich ostatnim.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułKasyna wracają do gry
Następny artykułOpodatkują najbogatszych?

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -