sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAFlorydaFloryda popularna na wiosenne ferie

Floryda popularna na wiosenne ferie

Specjaliści z AAA oczekują, że będzie to jeden z najbardziej ruchliwych wiosennych sezonów podróżniczych od lat. Jak wynika z ich danych, około 40% mieszkańców Florydy planuje wyjazd na ferie wiosenne. Jest to wzrost o 26% w porównaniu z analogicznym okresem w zeszłym roku.

Branża turystyczna na Florydzie przeżywa post-pandemiczny boom, o czym świadczą również prognozy dotyczące nadchodzących ferii wiosennych. Fot. Wikimedia Commons

Jak się okazuje, wiele osób decyduje się skierować swoje podróżnicze kroki w stronę portów. Specjaliści AAA zauważają, że rejsy wycieczkowcami kosztują około 40% mniej niż podróże lądowe, ponadto w swojej ofercie posiadają znacznie więcej udogodnień, takich jak doskonałe jedzenie i szeroka gama rozrywek. Ich dodatkową zaletą jest też łatwość podróżowania – szczególnie z całą rodziną – w topowe regiony turystyczne, takie jak Meksyk, Ameryka Środkowa i Karaiby.

Dane AAA pokazują jeszcze jeden ciekawy trend. Mieszkańcy Florydy decydują się na wyjazdy znacznie bliżej domu. Stan nadal pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych wakacyjnych destylacji – zarówno dla samych jego mieszkańców, jak i podróżnych z zewnątrz.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -