poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAConnecticutBurmistrz New Britain rozważa ubieganie się o fotel gubernatora Connecticut

Burmistrz New Britain rozważa ubieganie się o fotel gubernatora Connecticut

Erin Stewart, która niedawno rozpoczęła swoją szóstą kadencję jako burmistrz New Britain, rozważa możliwość kandydaturę na gubernatora stanu Connecticut.

Erin Stewart pełni kadencję burmistrza New Britain szósty raz z rzędu, ale jej ambicje polityczne sięgają wyżej. Fot. Facebook

Praca na stanowisku burmistrza oraz fakt, że kilka tygodni wcześniej urodziła drugie dziecko, sprawia, że harmonogram Stewart jest bardzo napięty, a mimo to rozważa dodanie do grafiku możliwość kandydowania na gubernatora w 2026 roku.

Będąc mamą dwójki dzieci i wykonując tę pracę, całkiem nieźle sobie radzę z wielozadaniowością – przekazała Stewart w komunikacie nadanym ze swojego biura 9 lutego.

Dla Stewart nie będzie to pierwszy start w wyborach na gubernatora. Republikanka kandydowała już bez powodzenia w 2018 roku. Jak poinformowała, rozpoczęła już rozmowy z przywódcami partii i spodziewa się, że do końca 2024 roku podejmie ostateczną decyzję.

Dużo się nauczyłam i rozwinęłam od tego czasu swoje możliwości – powiedziała o poprzedniej turze wyborów, dodając, że miniona kampania była pouczającym doświadczeniem i dzięki temu tym razem będzie lepszą kandydatką.

Jedną z lekcji, jaką wyciągnęła, jest to, że musi wcześnie rozpocząć zbieranie funduszy, aby zakwalifikować się do finansowania kampanii od państwa.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -