poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaZnani i LubianiZwyciężczyni opolskich debiutów

Zwyciężczyni opolskich debiutów

Podczas niedawnego festiwalu w Opolu triumfowała Magdalena Krzemień. Okazała się najlepszą debiutantką. Już sam występ na wielkiej scenie słynnego amfiteatru to dla wielu nobilitacja, a co dopiero otrzymanie tytułu zwycięzcy!

Magdalena „Meg” Krzemień skradła serca jurorom i widzom festiwalu w Opolu piosenką „Od dzisiaj”. Fot. facebook.com/MegKrzemien

W czerwcowym konkursie debiutantów wzięło udział dziesięcioro wykonawców. Im umiejętności oceniało jury w składzie: Marek Piekarczyk, Kasia Cerekwicka, Wanda Kwietniewska, Rafał Paliwoda (dyrektor Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu) i Łukasz Ciechański (radiowa Trójka). Nagrodę im. Anny Jantar dla najlepszego debiutanta otrzymała Magdalena „Meg” Krzemień. Ta wokalistka skradła serca jurorom i widzom piosenką „Od dzisiaj”.

Magdalena „Meg” Krzemień to polska wokalistka, którą słuchacze i widzowie mogli już wcześniej kojarzyć z programami typu talent show. Najpierw była półfinalistką „The Voice of Poland” w drużynie Marii Sadowskiej. Ujęła widzów wykonaniem piosenki Lady Gagi. Zaangażowała się także w projekt pt. „The Four. Bitwa o sławę”. Jednak to występ na festiwalu w Opolu był jej największym marzeniem i dotychczasowym sukcesem. Magdalena „Meg” Krzemień ma na swoim koncie kilka własnych piosenek. Są to: „Empty Space”, „Slow”, „Bieg”, „Zoya”, „Światło”. Wokalistka pochodząca z Opola, a dokładnie z podopolskiego Niemodlina, muzykę kocha od dziecka. W mediach społecznościowych i wywiadach nie dzieli się zbyt wieloma informacjami na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo jednak, że artystka liczy około 30 lat i ma 3-letnią córkę Zoję.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -