poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaZnani i LubianiHalina Mlynkova hejtowana za strój

Halina Mlynkova hejtowana za strój

Jakże piękna i lubiana Halina Mlynkova oberwała niedawno za swoją stylizację. Ubiór, który założyła na opolski festiwal, wywołał falę krytycznych uwag. Na piosenkarce nie pozostawiono suchej nitki.

Stylizacja Haliny Mlynkovej podczas festiwalu w Opolu nie wszystkim przypadła do gustu. Fot. facebook

Nie był to zbyt kusy czy prześwitujący ubiór, przeciwnie – dużo zakrywał, ale nie w tym rzecz. Kreacja była mocno rozbudowana i nieco teatralna. Miała bardzo wysoki, postawiony sztywno kołnierz, barokowe żaboty, obfite rękawy, a do tego zamaszysty, rozkloszowany dół sukni – wszystko to w purpurze połączonej z bielą. Efekt faktycznie mocny, ale cóż – taką wizję miał projektant, artystycznie i ciekawie, ale inny gust przejawiali widzowie, którzy nie uznali polotu twórcy kreacji ani nie zrozumieli zgody na założenie tego „dzieła” przez skromną z natury wokalistkę. Mlynkova, będąc jedną z gwiazd opolskiego koncertu, zapewne chciała wypaść dobrze i wyróżnić się z tłumu.. Nie przewidziała aż tak mocnej reakcji internautów.

45-letnia wokalistka od dawna jest aktywna na scenie. W przyszłym roku będzie świętować25-lecie pracy artystycznej. Spotkała się zapewne z różnymi reakcjami i komentarzami już wcześniej, bo o cierpkie uwagi nie jest trudno zwłaszcza w internetowych czasach. Na szczęście byli i tacy widzowie, którzy nie patrzyli na występ tylko poprzez pryzmat stroju, ale czerpali radość z samej obecności artystki i jej pięknie zaśpiewanych piosenek: „Czerwone korale”, „W kinie, w Lublinie – kochaj mnie”, „Gdzie ten, który powie mi”. Piosenkarka pochodząca z Zaolzia była w latach 1998-2003 wokalistką zespołu Brathanki. Teraz to artystka solowa, niezależna. Z pierwszego związku z Łukaszem Nowickim ma syna Piotra, a z późniejszego związku z Marcinem Kindlą syna Leona. Posługuje się językami polskim, czeskim, angielskim i rosyjskim, a także gwarą zaolziańską.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -