wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsZaszczep się w muzeum lub w pączkarni!

Zaszczep się w muzeum lub w pączkarni!

Wyjście do muzeum lub na pączka połączone ze szczepieniem przeciwko Covid-19? Właśnie taką propozycję dla mieszkańców Massachusetts ma administracja Baker-Polito, która podjęła w celu realizacji tej inicjatywy współpracę z Museum of Science Boston i siecią Dunkin’. Massachusetts nadal jest krajowym liderem we wskaźnikach szczepień z ponad 77% dorosłych, którzy otrzymali co najmniej jedną dawkę szczepionki, ale władze chcą zmaksymalizować dostępność szczepionki i zachęcić do szczepienia osoby, które jeszcze tego nie uczyniły.

Do akcji szczepień przeciwko Covid-19 dołączyło Muzeum Nauki w Bostonie. Fot. www.mos.org

Museum of Science Boston i CIC Health będą gospodarzami akcji szczepień dla wszystkich osób w wieku 12+, którzy mieszkają, pracują lub uczą się w Massachusetts. Akcja odbędzie się w piątek 28 maja od 11:00 do 18:00 i sobotę 29 maja od 11:00 do 16:00. Chętnym podana zostanie szczepionka firmy Pfizer. Osoby, które zdecydują się na szczepionkę, będą miały bezpłatny parking i dwa bezpłatne bilety do muzeum, które mogą być wykorzystane w dowolnym terminie. Oprócz tego w muzeum będą dodatkowe atrakcje, takie jak loteria, upominki czy pokazy prowadzone przez pracowników muzeum. 18 i 19 czerwca zostanie zorganizowana kolejna akcja, mająca umożliwić osobom, które zaszczepią się w maju, przyjęcie drugiej dawki.

Szczepienia odbędą się w Atrium poza Planetarium Charles Hayden i Mugar Omni Theater. Zaleca się wcześniejszą rejestrację, ale można też przyjść bez umawiania się. Rejestracja na stronie: https://www.cic-health.com/mos.

Również sieć paczkarni Dunkin i CIC Health zapraszają na szczepienia przeciwko Covid-19. Akcja odbędzie się w czwartek 27 maja i w piątek 28 maja od 11:00 do 15:00. Szczepić się mogą osoby w wieku 12 +. Każdy zaszczepiony otrzyma za darmo Dunkin 'Iced Coffee. Pięciu szczęśliwców otrzyma również karnet roczny na darmową kawę. Przewidziane dodatkowe atrakcje, jak obecność maskotek Dunkin’ czy możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Rejestracja nie jest wymagana.

Szczepienia odbędą się w Hynes Convention Center przy 900 Boylston Street w Bostonie.

JLS

spot_img
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -