niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaUSANowy JorkTragedia na Coney Island: matka podejrzana o zabójstwo trójki dzieci

Tragedia na Coney Island: matka podejrzana o zabójstwo trójki dzieci

W poniedziałek, 12 września, na plaży koło deptaka na Coney Island (Brooklyn) znaleziono troje dzieci. Były nieprzytomne i niestety, mimo reanimacji, w szpitalu stwierdzono ich zgon. Okazało się, że są to 7-letni Zachary Merdy, 4-letnia Lilana Merdy oraz 3-miesięczny Oliver Bondarev, których od kilku godzin szukały służby ratunkowe.

O zabójstwo trojga swoich dzieci podejrzana jest 30-letnia Erin Merdy. Fot. Shutterstock

Po dalszych poszukiwaniach odnaleziono również matkę dzieci, 30-letnią Erin Merdy, która była bosa i przemoczona. Wcześniej jeden z krewnych ostrzegł władze, że kobieta może chcieć skrzywdzić swoje dzieci.

Matka 30-latki w rozmowie z „Daily News” zapewniła, że jej córka kochała swoje dzieci, ale ostatnio przechodziła przez trudny okres i prawdopodobnie cierpiała na depresję poporodową.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi nowojorska policja, która na razie nie podała do wiadomości publicznej szczegółowych ustaleń. Szef NYPD Kenneth Corey potwierdził jedynie, że kobietę przesłuchano, ale nie została zatrzymana. Podkreślił, że wcześniej nie było zgłoszeń o niewłaściwej opiece nad dziećmi.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -