czwartek, 21 października, 2021
Strona głównaZnani i LubianiŚlubne plany Królikowskiego?

Ślubne plany Królikowskiego?

Krążą plotki, że Antoni Królikowski i Joanna Opozda są zaręczeni. Aktorska para tajemniczo milczy. Pewne znaki potwierdzałyby jednak ślubne plany. Kto wie, czy piękna para nie zechce ich sfinalizować tak jak wiele innych w przerwie między minionym, a być może przyszłym, lockdownem.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda podobno są zaręczeni. Fot. Instagram/@asiaopozda

Jak to teraz często bywa „wyciek” pojawił się w mediach społecznościowych za sprawą koleżanki Joanny Opozdy, która opublikowała na Instagramie zdjęcie podpisując je „W drodze na wieczór panieński”. Miały to być urodziny, ale te odbiegały od typowych. 2 lipca na gości czekał piękny tort z wizerunkiem ubranej na biało Joanny oraz balony z charakterystycznym napisem „Bride to be” (przyszła panna młoda). Jubilatka miała na sobie biały strój i bawiła się wyłącznie w towarzystwie dziewczyn. Następnie wszystkie panie udały się do jednego z modnych warszawskich klubów.

Antoni Królikowski wcześniej spotykał się z wieloma dziewczynami, wśród których były: Katarzyna Sawczuk, Julia Wieniawa i Katarzyna Dąbrowska. Gustował w pięknych koleżankach po fachu. Kolej na Joannę Opozdę przyszła w 2020 r. Ta musi liczyć się z zazdrością rzesz fanek aktora. To syn aktorskiej pary Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Grał w serialach: „Miłość nad rozlewiskiem” i jego kontynuacjach, „Przyjaciółkach”, „Diagnozie”. W 2016 r. dostał główną rolę w „Bodo”. Zagrał też w filmach wojennych „Miasto 44” (2014) i „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” (2018). Wystąpił też w głośnych, kontrowersyjnych filmach Patryka Vegi: „Polityka” (2019), „Bad Boy” (2020) i „Pętla” (2020).

Joanna Opozda stała się znana głównie za sprawą roli Jowity w „Pierwszej miłości”. Poza tym miała wiele trzeciorzędnych ról. Próbowała też sił w modelingu.

hk

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -