wtorek, 19 października, 2021
Strona głównaZnani i LubianiKayah dba o swoje interesy

Kayah dba o swoje interesy

35 tysięcy złotych za koncert – taka wieść krąży w mediach o oczekiwaniach Kayah. Nie jest to zapewne sztywnie trzymana granica, ale pokaźna kwota świadczyłaby jednak o tym, że gwiazda wysoko się ceni. To świadoma swojej wartości 54-latka, która nie tylko śpiewa, ale i prowadzi wytwórnię muzyczną.

Do największych przebojów Kayah należą: „Fleciki”, „Na językach”, „Supermenka”, „Śpij kochanie, śpij”, „Prawy do lewego”, „Testosteron”, „Prócz ciebie, nic”, „Za późno” i „Po co”. Fot. wikipedia.org

Swego czasu głośno było o konflikcie Kayah-Bregović. Wynikł on z zawarcia niekorzystnej dla Kayah umowy, za sprawą której ich wspólne zarobki wpływały na konto Gorana. Dzięki powtórnej trasie koncertowej z bośniackim muzykiem, odzyskała nie tylko należne jej pieniądze, ale również ponowny rozgłos. Piosenkarka znów wróciła na szczyt showbiznesu. Jak powiedziała w wywiadzie dla TVN w trakcie jednego ze wspólnych koncertów: „Zmieniły się nasze relacje. Są bardziej partnerskie. Już nie jestem jakąś tam młodą dziewczyną. Goran liczy się z moim zdaniem, czego kiedyś nie robił”.

Fama niesie, że Kayah występuje za około 35 tysięcy złotych – od takiej kwoty zaczynają się rozmowy. Doliczane są koszty transportu, noclegu i wymagań technicznych.

Kayah debiutowała fonograficznie w 1988 singlem „Córeczko”. Do jej największych przebojów należą piosenki takie jak: „Fleciki”, „Na językach”, „Supermenka”, „Śpij kochanie, śpij”, „Prawy do lewego”, „Testosteron”, „Prócz ciebie, nic”, „Za późno” i „Po co”. Trzy wydane przez nią płyty dotarły na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Otrzymała jedną diamentową płytę, jedną podwójnie platynową, cztery platynowe i siedem złotych. Równolegle z działalnością muzyczną, skupiła się na działalności producenckiej. Była żoną producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa, z którym ma syna. Po rozwodzie była przez pewien czas z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Od 2017 r. jest związana z Jarosławem Grzywińskim, byłym prezesem Giełdy Papierów Wartościowych. Posiada dom w Rio de Janeiro.

hk

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -