czwartek, 21 października, 2021
Strona głównaZnani i LubianiKoniec związku Martyny Wojciechowskiej

Koniec związku Martyny Wojciechowskiej

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wywołało duży rozgłos. Koniec związku nastąpił zaskakująco szybko. Uczucie i wspólne podróżnicze pasje wydawały się mocno łączyć parę, jednak silne osobowości obojga wpłynęły na radykalną decyzję.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się już trzy miesiące po ślubie. Fot. Instagram

Związek zakończył się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Martyna Wojciechowska była już pięć razy zaręczona, a dwa razy odwołała ślub. Jedni kwitują to w słowach, że nie ma szczęścia w miłości, inni – że jest odważna w decyzjach. Wydawało się, że z Przemkiem Kossakowskim stworzy trwały i udany związek. Tymczasem małżeństwo podróżników przechodzi już do historii.

Martyna Wojciechowska liczy 46 lat, a jej eks – 49 lat. Przed Przemkiem Kossakowskim podróżniczka związana była między innymi z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię (ur. 17 kwietnia 2008). W 2016 r. ojciec Marysi zmarł z powodu choroby nowotworowej. Było to bolesne przeżycie dla podróżniczki i dziecka. Macierzyństwo było dla pani Martyny niespodzianką. Publicznie wyznała, że lekarze utrzymywali, iż nie będzie miała dzieci. W momencie, kiedy dowiedziała się, że będzie miała dziecko, jej życie było szalenie rozpędzone. Była w trakcie realizacji projektu „Korona Ziemi”, czyli zdobywała najwyższe szczyty na siedmiu kontynentach, a także pracowała w „National Geographic” jako redaktor naczelna. Gdy minął pierwszy, najtrudniejszy, etap zmian, udało jej się pogodzić macierzyństwo z pasją podróżowania. Cieszy się z córki. Jest kobietą niezależną, więc od obecności mężczyzny u boku nie uzależnia swojej wartości ani szczęścia.

hk

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -