wtorek, 28 września, 2021

Ślub po raz trzeci

56-letni Krzysztof Ibisz ożenił się po raz trzeci, tym razem z Joanną Kudzbalską. Prezenter nie szczędził pieniędzy na oprawę uroczystości.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska wzięli ślub w wielkiej tajemnicy. Fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Joanna Kudzbalska to była uczestniczka „Top Model”. W czasie trwania tego show studiowała medycynę, jednak podjęła decyzję o przerwaniu nauki, aby móc skupić się na modelingu. Mimo chęci nie udało się jej zaistnieć w świecie mody. Obecnie 29-latka pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali w Warszawie.

Niedawny, sierpniowy ślub i wesele organizowane były w wielkiej tajemnicy, a świeżo upieczeni małżonkowie poinformowali ogół dopiero po wszystkim. Wesele odbyło się w podwarszawskich Markach. Państwo młodzi związek zawarli w USC, a następnie świętowali w nowoczesnej stodole, której samo wynajęcie kosztowało 18 tysięcy. Dokładnych kwot innych wydatków nikt postronny nie zna, ale w tabloidach pojawiła się plotka, że Ibisz i Kudzbalska na całe wesele wydali około 200 tysięcy złotych. Czytając takie doniesienia pan młody miał je skomentować z przekąsem: „Czcigodny „Super Express” wyliczył właśnie, ile wydaliśmy na wesele. Niepotrzebne oburzenie. Pomylili się. Biorąc pod uwagę statystyki odnośnie długości życia, pożyję jeszcze 35 lat, a więc kosz wesela to niecałe 16 zł dziennie. Zakładając jednak, że będę żył 120 lat, tak jak się zaprogramowałem, koszt wyniesie jedynie 8,5 zł dziennie. Czy miłość nie jest warta takiej kwoty?”.

Prezenter liczył się zapewne z zainteresowaniem i siłą plotek na okoliczność ślubu z młodszą o 27 lat wybranką. Poprzednimi razy wiązał się z kobietami bliższymi mu wiekiem. W latach 1998-2004 prezenter był mężem dziennikarki Anny Zejdler, z którą ma dorosłego już syna Maksymiliana. Od 2005 do 2009 był w małżeństwie z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodami. Telewizyjną przygodę rozpoczął w 1993 r. W Telewizji Polskiej pierwszymi prowadzonymi przez niego programami były „5-10-15” i „Klub Yuppies”, następnie „Czar par” i inne. Od 2000 r. jest związany z telewizją Polsat, na antenie której prowadził różne programy rozrywkowe i uroczyste gale. Mało który z występów mógł jednak równać się emocjami z tym niedawnym w roli nowożeńca.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułNowa Miss Polski
Następny artykułJerzy Połomski wśród weteranów

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -