niedziela, 26 września, 2021

Nowa Miss Polski

Od 20 sierpnia korona najpiękniejszej Polki jest w posiadaniu Agaty Wdowiak. 24-latka z Łodzi odebrała zaszczytny tytuł Miss Polski 2021 oraz czek na 50 tysięcy zł podczas uroczystej gali w Nowym Sączu. Rywalizowała z dwudziestoma trzema finalistkami. W jury konkursu zasiadały m.in.: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Edyta Herbuś i Viki Gabor.

Korona najpiękniejszej Polki jest w posiadaniu Agaty Wdowiak. Fot. materiały prasowe

Agata Wdowiak jest absolwentką geomonitoringu i zarządzania biznesem, ale nadal ma status studentki, bo pokusiła się dodatkowo o nanotechnologię na Politechnice Łódzkiej. Jeśli chodzi o jej zainteresowania, pasjonuje się sportem, głównie wspinaczką i pływaniem. Mówi, że lubi czuć adrenalinę, którą dają jej sporty ekstremalne. – Udało mi się po kryjomu wspiąć na 120 metrowy komin w Łodzi, po to, by zajadając wniesione w plecaku sushi oglądać wschód słońca – przyznała się w jednym z wywiadów najpiękniejsza Polka. Lubi też pływanie i ratować tonących. Ponadto pasjonuje ją motoryzacja. Uwielbia wyścigi samochodowe i motocyklowe. Kocha adrenalinę, jaka daje prędkość na torze. Ma prawo jazdy polskie i amerykańskie.

W mediach społecznościowych Agata Wdowiak pisze, że ma ciągły głód próbowania w życiu nowych rzeczy. Chciałaby powiedzieć sobie kiedyś, że nie zmarnowała żadnej szansy, by poczuć, że żyje. Lubi muzykę, nie tylko słuchać, ale i wykonywać. Zaczęła grać na fortepianie w wieku 8 lat i gra do dziś. Ukończyła szkołę muzyczną I i II stopnia w klasie fortepianu. Uwielbia Chopina i chociaż dziś nie marzy o karierze pianistki, to wie, że fortepian będzie nieodłącznym elementem jej życia.

Jeśli chodzi o modę, jest z nią za pan brat. Swoją pierwszą sesję miała w wieku 2 lat. Lubi pracę modelki i ma już za sobą kilka pokazów w Stanach i w Polsce. Uwielbia Kalifornię. Chciała tam studiować, ale nie dostała wizy studenckiej. Podróże zawsze ją kuszą. Z tytułem, który zdobyła, zapewne będą wiązać się liczne wyjazdy, więc będzie w swoim żywiole.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Poprzedni artykułRozłąka Biedrzyńskiej
Następny artykułŚlub po raz trzeci

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -