niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsPolskie Centrum Naukowe w Chicopee zaprasza na doroczny turniej golfa

Polskie Centrum Naukowe w Chicopee zaprasza na doroczny turniej golfa

W poniedziałek, 5 czerwca, odbędzie się doroczny turniej golfowy organizowany przez Polskie Centrum Naukowe w Chicopee. Turniej rozegrany zostanie jak zawsze na malowniczych polach golfowych Ludlow Country Club (1 Tony Lema Dr, Ludlow, MA 01056). Dochód z tego wydarzenia przeznaczony będzie na wsparcie działalności Polskiego Centrum.

Turniej golfowy rozegrany zostanie na malowniczych polach golfowych Ludlow Country Club. Fot. Ludlow Country Club

Uczestnictwo w turnieju to nie tylko okazja, by spędzić dzień na sportowej rywalizacji w gronie miłośników golfa, ale również do networkingu, dającego możliwość nawiązania nowych znajomości.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10:00. O godz. 11:00 przewidziany jest wspólny lunch. Kwadrans po dwunastej w południe rozpocznie się turniej. Dzień zwieńczony zostanie obiadem, podczas którego dodatkową atrakcją będzie loteria z nagrodami, na której wygrać będzie można m.in. telewizor. Koszt udziału w turnieju wynosi $135 od osoby, w cenę tę wliczone są już opłaty za wózek, korzystanie z pola golfowego, lunch i obiad oraz bilet na loterię o wartości $20.

Założone w 1998 roku Polskie Centrum Naukowe w Chicopee jest zarejestrowane jako organizacja non-profit – 501(c)(3), działająca jako placówka muzealno-edukacyjna. Jest to wyjątkowe miejsce będące depozytariuszem polskiej kultury i historii Polski oraz amerykańskiej Polonii. Więcej informacji o Polskim Centrum oraz o turnieju golfowym można znaleźć na stronie: www.polishcenter.net. Więcej informacji o turnieju można również uzyskać, kontaktując się z Joe Kosem: 413-536-3795, jmkos@hotmail.com lub Mikem Minkosem: 413-427-6688, m.minkos@comcast.net.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -