piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaUSANowy JorkNowy Jork najbardziej grzesznym stanem?

Nowy Jork najbardziej grzesznym stanem?

Na początek 2023 roku platforma WalletHub postanowiła przyjrzeć się najbardziej grzesznym stanom. Jak się okazało, zarówno Nowy Jork, jak i sąsiadujące z nim New Jersey, trafiły do zestawienia 25 najlepszych, a może raczej najgorszych.

Nowy Jork zajął 10. miejsce na liście najbardziej grzesznych stanów. Fot. Archiwum WEM

Aby sporządzić listę, WalletHub porównał 47 kluczowych wskaźników niemoralnego lub nielegalnego zachowania we wszystkich 50 stanach. Jak się okazało, Nowy Jork swoimi wynikami zasłużył na 10. miejsce na liście najbardziej grzesznych stanów. Specjaliści zwrócili uwagę na takie czynniki, jak próżność, gniew, nienawiść, lenistwo, pożądanie, chciwość i zazdrość – nawiązujące do listy grzechów. W których kategoriach Nowy Jork poradził sobie najlepiej? Jeśli chodzi o próżność, po prostu zdeklasował rywali. Na liście badanych czynników uwzględniono także różne rodzaje przestępstw, ekscesów i ogólnych wad.

W pierwszej 25. zestawienia znalazło się także New Jersey. Stan zajął 21. miejsce. Co nie jest zaskakujące, tytuł najbardziej grzesznego stanu w USA przypadł Nevadzie.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -