sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaUSANew JerseyNJ Transit rozszerza wykorzystanie Lyft i taksówek dla seniorów i pasażerów niepełnosprawnych

NJ Transit rozszerza wykorzystanie Lyft i taksówek dla seniorów i pasażerów niepełnosprawnych

NJ Transit rozszerzył program, dzięki któremu seniorzy i pasażerowie niepełnosprawni mogą korzystać z usług Lyft, zamiast czekać na furgonetkę lub samochód Access Link. Objął on kolejne sześć hrabstw.

Program Rider’s Choice działa obecnie w 14 z 21 hrabstw New Jersey. Fot. Getty Images

Program Rider’s Choice jest obecnie oferowany w 14 z 21 hrabstw stanu New Jersey. Rozszerzenie obejmuje Bergen, Passaic, Hudson, Mercer, Monmouth, Middlesex, a także północną część Ocean.

Pasażerowie Access Link mogą teraz wyrazić zgodę na przejazdy liniami Lyft lub Black and White Taxi w ramach programu pilotażowego Riders’ Choice. Przypomnijmy, ze wystartował on w maju 2023 roku.

Osoby, które chcą korzystać z programu, muszą się do niego zgłosić. W przypadku osób, które tego nie zrobią, wszystkie podróże będą nadal obsługiwane przez obecnych dostawców Access Link. Przedstawiciele NJ Transit twierdzą, że udział w programie pilotażowym jest całkowicie dobrowolny.

Program pilotażowy na rok 2023 rozpoczął się w hrabstwach Essex, Morris, Union, Somerset, Burlington, Camden, Gloucester i Salem oraz w częściach hrabstwa Cumberland, gdzie przejazdy zapewniają firmy Uber i Lyft.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -