niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaUSAMassachusettsMassachusetts weryfikuje ubezpieczenia

Massachusetts weryfikuje ubezpieczenia

Dla ponad 2.4 miliona mieszkańców Massachusetts narzucony przez władze federalne proces ponownego ustalania składek, przeglądu dochodów i innych wymogów kwalifikujących do ubezpieczenia zdrowotnego dotowanego przez stan, rozpoczął się w kwietniu 2023 wraz z otrzymaniem niebieskiej koperty.

Massachusetts weryfikuje listy mieszkańców kwalifikujących się do uczestnictwa w programie ubezpieczeń Medicaid. Fot. Pexels

Wewnątrz znajdowały się kluczowe pytania określające, czy osoba kwalifikuje się do otrzymania dotowanego przez państwo ubezpieczenia zdrowotnego, znanego również jako Medicaid. Znajdowały się tam również numery telefonów do organizacji i linki do nich, które mogły być pomocne mieszkańcom w wypełnieniu dokumentów.

Proces przeglądu, który został wstrzymany na ponad trzy lata ze względu na pandemię Covid-19, wykazał dotychczas, że ponad 76,000 mieszkańców zapisanych na listy nie kwalifikowało się już do dotacji. Proces przeglądu wciąż jeszcze trwa i ma zakończyć się w kwietniu 2024 r.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -