niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaUSAFlorydaJacksonville to najlepsze miasto do odwiedzenia na Florydzie w 2024 woku

Jacksonville to najlepsze miasto do odwiedzenia na Florydzie w 2024 woku

Które miasto Florydy jest najlepszym miejscem do odwiedzenia? Wbrew pozorom nie jest to ani Miami, ani Orlando. Tym razem na uznanie twórców zestawienia nie zasłużyło też Florida Keys. Jak się okazuje, na miano florydzkiego miasta, które warto odwiedzić, najbardziej zasługuje Jacksonville.

Jacksonville zostało uznane przez portal Travel Lemming za najciekawszy kierunek na Florydzie na rok 2024. Fot. Unsplash

Tak przynajmniej wynika z zestawienia Travel Lemming, serwisu podróżniczego zachęcającego czytelników do zejścia z utartych ścieżek.

Travel Lemming opublikowało właśnie listę „50 najlepszych miejsc do podróży w 2024 roku”. Jacksonville jest jedynym miastem na Florydzie, które znalazło się na tej liście. Serwis umieścił je na 29. miejscu zestawienia. Miasto położone nad rzeką St. Johns docenione zostało za „autentyczny, lokalny urok”, a także „mniejszą liczbę turystów, rodzinną atmosferę i możliwości”.

„Jacksonville na Florydzie to największe pod względem powierzchni miasto w całych kontynentalnych Stanach Zjednoczonych. Jednak nie cieszy się takim uznaniem jak Nowy Jork i San Diego” – podaje witryna.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -