wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaUSANowy JorkLetni NYC Restaurant Week na Brooklynie

Letni NYC Restaurant Week na Brooklynie

Letnia edycja NYC Restaurant Week w 2022 roku zbliża się już coraz większymi krokami. Trwająca niemal miesiąc feta tradycyjnie przyciąga nie tylko tłumy miłośników wspaniałej kuchni, ale i restauratorów.

Partycypująca restauracja Santo Bruklin uznana została przez portal Yelp za jedno ze 100 najlepszych miejsc w całym kraju, gdzie można zjeść. Fot. Facebook/SantoBruklin

To już po raz 30. nowojorscy smakosze będą mogli delektować się daniami w ramach nowojorskiego Restaurant Week. W tegorocznej letniej edycji – trwającej od 18 lipca do 21 sierpnia, czyli cały tydzień dłużej niż zimowa – Brooklyn posiada wyjątkowo mocną reprezentację restauracji biorących udział w fetowaniu.

Tradycyjnie już lokale biorące udział w programie oferują dwudaniowy lunch za 30 dolarów (podwyżka o 1 dolara) i trzydaniową kolację za 45 dolarów (podwyżka o 6 dolarów). Soboty ponownie wyłączone są z okresu promocji. Możliwość składania rezerwacji jest już dostępna, a właściciele kart MasterCard mają prawo do dodatkowej zniżki w niektórych restauracjach.

Na pełniej liście restauracji – zawierającej kilka nowych lokalizacji – znalazły się:

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -