sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaUSAConnecticutKandydatki na Ms Senior poszukiwane

Kandydatki na Ms Senior poszukiwane

Connecticut szuka nowej miss. Wymagania? Musi mieć ukończone 60 lat! Tak, organizatorzy konkursu Ms Connecticut Senior America ogłosili nabór do tegorocznej edycji rywalizacji. Wielki finał odbędzie się już w czerwcu. To właśnie wtedy nowa stanowa Ms Senior przejmie koronę i obowiązki od zeszłorocznej zwyciężczyni – Debry LaRoche Walls.

Konkurs Ms Senior Connecticut odbędzie się 4 czerwca w West Hartford. Fot. Facebook.com/Ms.SeniorUSAPageant

Konkurs Ms Connecticut Senior America odbędzie się w tym roku 4 czerwca w Elmwood West Hartford Senior Center. Organizatorzy poszukują uczestniczek chcących powalczyć o zaszczytny tytuł, a razem z nim przepustkę do Ms Senior America Pageant. Wybory Ms USA odbędą się w dniach 15-19 października w Atlantic City w stanie New Jersey.

Historia konkursu, w ramach którego wyłaniana jest najpiękniejsza seniorka Stanów Zjednoczonych, sięga roku 1979.

Próby do konkursu Ms Connecticut Senior America odbędą się 19 maja i 2 czerwca. Z kolei termin składania zgłoszeń upływa 1 maja. Uczestniczki walczące o tytuł stanowej Ms Senior muszą mieć co najmniej 60 lat, być obywatelkami Stanów Zjednoczonych i mieszkankami Connecticut. Opłata za zgłoszenie w wysokości 150 dolarów. Więcej informacji zasięgnąć można pod adresem Debra.eccles912@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 203-435-4286.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -