poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaDziałySportDuża kasa dla Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa

Duża kasa dla Tomasza Adamka i Mameda Chalidowa

Więcej niż cztery miliony złotych zarobią Tomasz Adamek i Mamed Chalidow, którzy 24 lutego stoczą walkę wieczoru podczas gali KSW Epic w Arenie Gliwice. Taką informację podał Martin Lewandowski.

Przeważają głosy, że 24 lutego Tomasz Adamek nie da szans Mamedowi Chalidowowi. Fot. TomaszAdamek/facebook

Szef KSW stwierdził wcześniej, że na stole będzie leżeć więcej niż miało to miejsce ponad rok temu, gdy Mamed Chalidow walczył (i wygrał przez nokaut) z Mariuszem Pudzianowskim. Wtedy była mowa o sumie powyżej 3 mln złotych.

Teraz gaża będzie wyższa. Mogę zdradzić, że w sumie Tomek i Mamed zarobią ponad 4 mln zł – podkreślił Lewandowski w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Tymczasem obaj zawodnicy intensywnie pracują nad formą. Tomasz Adamek od początku stycznia ma bazę w Świeradowie-Zdroju. – Ciężko zasuwam, jestem w dobrej kondycji – podkreśla 47-letni pięściarz, który na co dzień mieszka USA (Kearny w New Jersey). – Nie czuję swoich lat. Będę faworytem, ale muszę być odpowiednio szybki. Robię obóz jak do walki dwunastorundowej. Wejdę do klatki z takim nastawieniem, jak to było zawsze w ringu – z wiarą w zwycięstwo.

Jestem underdogiem, nie dają mi szans, ale to tylko bardziej mnie motywuje w treningu – mówi 43-letni Chalidow przed walką, która została zakontraktowana na 6 rund (limit 99 kg) i odbędzie się na zasadach bokserskich.

Dużo zostało mi zabrane, nie powalczę nogami, w parterze, ale będę bazował na nawykach z klatki, chcę wykorzystać swą szybkość. Wejdę do klatki, żeby wygrać – podsumował Mamed.

tom

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -