sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaUSAFlorydaDisney wybuduje osiedle

Disney wybuduje osiedle

Walt Disney World wcieli się na Florydzie w rolę dewelopera. Gigant branży rozrywkowej stworzy nowe osiedle mieszkaniowe z przystępnymi cenowo mieszkaniami. Powstanie ono na około 80-akrowej działce w południowo-zachodniej części hrabstwa Orange, zaledwie kilka kilometrów od parku rozrywki.

Tak ma wyglądać nowe, 1,300-mieszkaniowe osiedle, które Disney wybuduje w Orange, w centralnej części Florydy. Fot. Disney

Jak w środę 16 listopada w komunikacie prasowym ogłosił Disney, inwestycja będzie finansowana ze środków prywatnych. Za jej budowę, własność i zarządzanie będzie odpowiadała The Michaels Organization. Osiedle będzie zlokalizowane na zachód od drogi krajowej nr 429 i zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta Flamingo Crossings. Disney razem z komunikatem udostępnił nowe projekty inwestycji – obejmującej ponad 1,300 jednostek mieszkaniowych – oraz mapę pokazującą bliskość parków rozrywki Disney’s Magic Kingdom i EPCOT.

Osiedle będzie otwarte dla kwalifikujących się kandydatów o określonym przedziale dochodów, w tym pracowników Disneya. Inwestycja ma być jednym z rozwiązań kryzysu mieszkaniowego na Florydzie.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -