piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaUSANew JerseyCape May Park and Zoo oferuje liczne atrakcje w okresie Wielkanocy

Cape May Park and Zoo oferuje liczne atrakcje w okresie Wielkanocy

Wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Potwierdził to nawet świstak Phil z Punxsatawney. Oznacza to, że niebawem nadejdzie też Wielkanoc. Warto zaplanować coś szczególnego na ten wyjątkowy okres. Propozycję dla osób chętnych spędzić ten czas na świeżym powietrzu ma Cape May Park and Zoo.

Cape May Park and Zoo oferuje program specjalnych atrakcji dla całych rodzin w okresie wielkanocnym. Fot. Cape May Park and Zoo

Pracownicy Cape May Park and Zoo zapraszają do wzięcia udziału w tegorocznym wielkanocnym świętowaniu. Według ich strony na Facebooku wydarzenie to ma szansę stać się „Eggstravaganzą” roku. Równocześnie zoo zapowiada przeniesienie poziomu wiosennych obchodów w tym roku na zupełnie nowy poziom.

Zamiast zamknąć się w zaledwie kilka dni obchody Wielkanocy 2024 w zoo w Cape May będą trwać cały tydzień. Od 29 marca do 7 kwietnia rodziny będą mogły cieszyć się sezonowymi atrakcjami, takimi jak polowanie na jajka, tory przeszkód i zdjęcia z zajączkiem wielkanocnym.

Osoby zainteresowane udziałem powinny z wyprzedzeniem zaplanować udział w nim i regularnie sprawdzić stronę internetową zoo lub jego fanpage na Facebooku. Pojawią się tam aktualizacje i informacje o konkretnych godzinach poszczególnych wydarzeń.

AM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -