niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaUSANowy JorkBurmistrz NYC ochrzczony w Wielki Piątek

Burmistrz NYC ochrzczony w Wielki Piątek

Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams rozpoczął weekend wielkanocny chrztem w więzieniu, dokonanym przez wielebnego Ala Sharptona. Dołączył tym samym do 11 więźniów z Rikers Island. Został ponownie ochrzczony przez Sharptona i wielebnego Herberta Daughtry’ego.

Burmistrz Nowego Jorku w Wielki Piątek w towarzystwie 11 więźniów z Rikers Island ponownie przyjął chrzest. Fot. nyc.gov

Według Associated Press ceremonia była częścią zaplanowanej przez Adamsa wizyty wśród więźniów w Wielki Piątek. – Przypomniałem tym młodym mężczyznom, że to, gdzie jesteś, nie jest tym, kim jesteś – stwierdził Adams w oświadczeniu.

Adams powiedział, że w wieku 15 lat został aresztowany i trafił do ośrodka poprawczego dla nieletnich Spofford w Bronksie. Później w 1984 roku ukończył Akademię Policyjną w Nowym Jorku.

Po raz pierwszy w ich życiu burmistrz nie spojrzał na nich z góry – usiadłem obok nich, aby zostać oczyszczonymi i ponownie zobowiązać się do wejścia na właściwą ścieżkę – dodał Adams. Sharpton, założyciel i prezes National Action Network, powiedział więźniom: „Można zostać odkupionym. Wskrześ się, aby przezwyciężyć wszelkie występki z przeszłości”.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -