niedziela, 26 maja, 2024
Strona głównaUSAConnecticutBary będą otwarte do 4 rano?

Bary będą otwarte do 4 rano?

Ta informacja z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników wieczornych wyjść ze znajomymi do knajpki, w szczególności tych lubiących spędzić w takich okolicznościach więcej czasu niż przeciętna. Nowy projekt przygotowany przez prawodawców z Connecticut stwarzałby do tego idealne warunki.

Nowa ustawa pozwoliłaby barom w niektórych miastach na terenie Connecticut wydłużyć godziny funkcjonowania do 4 rano. Fot. Pexels.com

Jeśli projekt zostanie przyjęty, pozwoliłby w dziewięciu pilotażowych miastach w całym stanie wydłużyć czas otwarcia barów o 2 dodatkowe godziny. Nie zamykałyby się o 2:00, a o 4:00 rano. Dodatkowo byłby to także czas, w którym można by zamawiać alkohol. Pozwoliłoby to mieszkańcom spędzić więcej czasu na dobrej zabawie, a właścicielom lokali – zarobić.

Pilotażowy program, jeśli wszedłby w życie, dawałby szansę na jego dalsze poszerzanie. Początkowo objąłby dziewięć miast. Jeśli okazałby się sukcesem, lista ta mogłaby się wydłużyć. Warto w tym miejscu wspomnieć, że nie wszyscy przyjmują projekt z radością. Dzieli on opinię publiczną. Jego los nie jest zatem jeszcze przesądzony.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -