niedziela, 26 września, 2021
Strona głównaPoloniaFlorydaAmerykański Instytut Kultury Polskiej poszukuje menedżera

Amerykański Instytut Kultury Polskiej poszukuje menedżera

Amerykański Instytut Kultury Polskiej to organizacja non-profit założona w 1972 roku i zlokalizowana w Miami na Florydzie. Organizacja poszukuje kompetentnej i gotowej się zaangażować osoby na stanowisko asystenta prezesa/menedżera biura (Executive Assistant/Office Manager). To wyjątkowa okazja pracy na rzecz instytucji mogącej się poszczycić 50-letnią historią i wieloma zasługami w działalności na rzecz Polonii oraz promocji Polski w Ameryce.

Instytut w przyszłości będzie mieścił się w nowym wieżowcu wybudowanym w miejscu, gdzie obecnie znajduje się Polski Klub w Miami. Fot. Archiwum WEM

Osoba chcąca aplikować na to stanowisko powinna posiadać kompetencje w zakresie wypełniania obowiązków administracyjnych związanych z prowadzeniem biura oraz umiejętność sprawnego pisania i edytowania tekstów, takich jak artykuły i informacje prasowe, prowadzenia korespondencji oraz znajomość programów komputerowych, zwłaszcza takich jak Word i Excel. Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 a.m. – 5:00 p.m.

Wymagania, jakie powinien spełniać kandydat, to m.in.: umiejętność pracy zespołowej, biegłość komunikacyjna w mowie i piśmie, umiejętność samoorganizacji oraz wyszukiwania informacji, skrupulatność oraz znajomość obsługi poczty elektronicznej, wspomnianych wcześniej programów i mediów społecznościowych. Mile widziane pozytywne nastawienie i zaangażowanie. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane będzie także ukończenie przez kandydata college’u, choć nie jest to wymóg konieczny.

W celu uzyskania więcej informacji należy się skontaktować z dyrektor Instytutu Beatą Paszyc: tel. 305-864-2349 lub e-mail: director@ampolinstitute.org.

opr. JLS

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -