piątek, 24 września, 2021
Strona głównaUSAConnecticutUstawodawcy z naganą… za picie

Ustawodawcy z naganą… za picie

Na stanowym Kapitolu zauważono nowy trend. Ustawodawcy spożywają spore ilości alkoholu podczas pracy. Ci przyłapani na gorącym uczynku zostali ostrzeżeni, że picie w pracy wiązać się będzie z poważnymi konsekwencjami, łącznie z potencjalną utratą posad w komitetach. Ustawodawcy pili alkohol w swoich biurach oraz na parkingu kompleksu.

Stanowa reprezentantka Robin Comey przeprosiła za swoje zachowanie, które wg niej było skutkiem zażycia leków, przemęczeniem oraz winem spożytym do kolacji. Fot. Housedems.ct.gov

Ze względu na pandemię większość obrad i głosowań odbywa się wirtualnie, co oznacza, że ustawodawcy mogą w nich partycypować ze swoich biur na Kapitolu. Podczas długich sesji, które czasem kończą się późno nocą, przyłapano niektórych ustawodawców w stanie nietrzeźwości, choć nie określono ilu. Marszałkowie obu izb ostro zareagowali na te sytuacje, które po raz pierwszy opisała gazeta The Hartford Courrant.

Stanowa reprezentantka Robin Comey, demokratka reprezentująca Branford, publicznie przeprosiła za swoje zachowanie po tym, jak ze względu na zbyt duże spożycie alkoholu nie mogła się wysłowić podczas debaty. Wszystkie obrady mające miejsce na stanowym Kapitolu są nagrywane i transmitowane na żywo w publicznej telewizji.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -