poniedziałek, 20 maja, 2024
Strona głównaZnani i LubianiTomasz Karolak znów Mikołajem

Tomasz Karolak znów Mikołajem

Perypetie świąteczne i miłosne wkomponowane w komedie dobrze się sprzedają – wychodząc z tego założenia filmowcy chętnie kręcą kontynuacje kinowych hitów. Podporami ich sukcesów są też znane nazwiska, tak jak w przypadku „Listów do M.” z udziałem Karolaka.

Tomasz Karolak wciela się w postać Mikołaja w kultowej komedii „Listy do M.” po raz piąty. Fot. Materiały prasowe TVN

Tomasz Karolak ponownie wcieli się w postać Mikołaja w kultowej komedii. Czerwoną czapę założy po raz piąty. Aktor podczas premiery „Listów do M. 5” powiedział, że cieszy go powodzenie tej komedii. – Jestem wdzięczny i zaskoczony, że seria filmów osiągnęła taki sukces. Już nie tylko „Kevin sam w domu”, ale również „Listy do M., kojarzą się z okresem świąt. (…) Dla mnie udział w tej przygodzie filmowej jest takim wyróżnieniem. Aktorzy się zmieniają, scenariusze także, a na razie my, czyli Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Wojtek Malajkat, jakoś na razie się trzymamy. Oby było tak dalej, bo mamy jeszcze w sobie tyle siły, żeby się z ludźmi pobawić – powiedział aktor.

Tomasz Karolak zapytany jak u niego w domu wyglądają święta, powiedział, że dzieci zmuszają go, żeby był Mikołajem nie tylko w filmie. Aktor przyznał, że ulega magii świąt. Jest tatą dwojga dzieci. Z nieformalnego związku z modelką Violettą Kołakowską ma córkę Lenę (rocznik 2007) i syna Leona (rocznik 2013).

Karolak ma 51 lat.Na dużym ekranie debiutował rolą posterunkowego w filmie „Duże zwierzę”. Popularność zdobył w serialu telewizyjnym „Kryminalni” i „Rodzinka.pl”. W 2010 r. otworzył własny teatr pod nazwą Teatr Imka. Rozpoczął tez karierę muzyczną. Został członkiem zespołu Pączki w Tłuszczu. W 2013 r. ukazał się słynny singel – „Tylko bądź”, do którego tekst napisał Paweł Kukiz. Aktor nie stroni też od zarobku poprzez reklamy, m.in. operatorów komórkowych.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -