niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaUSAFlorydaTiger Woods otworzył dwa nowe pola golfowe

Tiger Woods otworzył dwa nowe pola golfowe

22 kwietnia był dobrym dniem dla wszystkich miłośników golfa z Florydy, a także wiernych fanów dokonań Tigera Woodsa. Sportowiec ogłosił, że już niedługo na terenie stanu otwarte zostaną dwa nowe, zaprojektowane przez niego pola golfowe. Każde z nich będzie posiadało 18 dołków, a goście mogą odwiedzać je już 28 kwietnia – to właśnie wtedy otworzyły one swoje podwoje.

Pola golfowe zaprojektowane przez Tigera Woodsa w Sarasocie powitały miłośników golfa pod koniec kwietnia. Fot. PopStroke

Pola, których współwłaścicielami są Woods i Greg Bartoli, znajdują się w centrum rozrywki PopStroke Sarasota na Florydzie. Zgodnie z koncepcją goście odwiedzający je będą mogli nie tylko cieszyć się grą, ale i jedzeniem – mają to być miejsca utrzymane w stylu „golf and casual dining”. Wspólnicy posiadają już dwa obiekty w Fort Meyers i Port St. Lucie na Florydzie z polami zaprojektowanymi przez TGR Design pod kierownictwem Woodsa.

Woods, który wrócił do rywalizacji w masters dwa tygodnie temu po poważnych obrażeniach nóg, których doznał w wypadku samochodowym w lutym 2021 roku, projektuje pola golfowe od 2006 roku.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -