niedziela, 25 lutego, 2024
Strona głównaUSAConnecticutTańsza energia dzięki CEAP

Tańsza energia dzięki CEAP

Zimowe tygodnie coraz bliżej. Dla wielu mieszkańców Connecticut oznacza to konieczność zmierzenia się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Dobrą wiadomością jest to, że będą mogli skorzystać z programów pomocowych oferujących dofinansowania.

Dzięki programowi CEAP kwalifikujący się mieszkańcy Connecticut mogą zapłacić mniej za rachunki za ogrzewanie. Fot. Archiwum WEM

Jak przekazała Jess Cain, wiceprezeska ds. operacji dla klientów i programów pomocy w Eversource, w tym sezonie mieszkańcy stanu będą mogli zaoszczędzić do 530 dolarów dzięki Connecticut Energy Assistance Program (CEAP).

Pieniądze z CEAP przeznaczane są na podstawowe źródło ogrzewania – powiedziała. Oznacza to, że mieszkańcy będą mogli wykorzystać środki bez względu na to, czym zasilane jest ogrzewanie w ich nieruchomości.

Cain dodała też, że klienci będą kwalifikować się do skorzystania z dofinansowań na podstawie dochodów i liczby członków gospodarstwa domowego.

Od 1 grudnia Eversource będzie oferować niższe stawki odbiorcom korzystającym z energii elektrycznej. Przedsiębiorstwo twierdzi, że skorzystają oni z 10% lub 50% miesięcznej zniżki.

Więcej informacji i wnioski o zwrot kosztów można znaleźć na stronie: portal.ct.gov/heatinghelp/connecticut-energy-assistance-program-ceap.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -