sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaUSAFlorydaUniversal Orlando podnosi ceny biletów

Universal Orlando podnosi ceny biletów

Odwiedzający parki rozrywki Universal Orlando Resort musza liczyć się z podwyżkami. Podstawowy koszt jednodniowego biletu do jednego parku wzrośnie ze 109 do 119 dolarów plus podatek. Koszt wejściówek w najdroższej opcji – szczególnie popularnych w okresach świątecznego szczytu – podniesie się z 159 do 179 dolarów plus podatek. Cena jednodniowego biletu do dwóch parków wahać się będzie od 174 do 234 dolarów plus podatek.

Cena najtańszego biletu do Universal Orlando wyniesie 119 dolarów. Fot. Universal Orlando

„Nasze ceny odzwierciedlają niesamowitą, światowej klasy rozrywkę, którą nadal oferujemy naszym gościom, a dzięki naszemu modelowi zmiennych cen opartych o daty goście mają większą elastyczność podczas planowania wizyty i mogą wybrać najlepszy na nią moment” – przekazali przedstawiciele Universal Orlando w oświadczeniu.

W zeszłym tygodniu Universal ogłosił, że mieszkańcy Florydy mogą zaoszczędzić pieniądze dzięki zupełnie nowej ofercie świątecznej. Dzięki ofercie „Buy a Day, Get a 2nd Day Free on a 2-Park, 1-Day Park-to-Park Ticket” mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dwudniowego dostępu do Universal Studios Florida i Universal Islands of Adventure w cenie biletu jednodniowego.

Zmiana cennika jest następstwem podobnych korekt wprowadzonych przez Walt Disney World w październiku.

Więcej informacji na temat Universal Orlando Resort można znaleźć na stronie universalorlando.com.

AM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -