piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiSzaleństwa modowe Moniki Olejnik

Szaleństwa modowe Moniki Olejnik

Osiągnięcie wieku emerytalnego nie skłania do wyboru fotela i kapci takich kobiet jak Monika Olejnik. Pracuje ona pełną parą, im więcej lat, tym pełniejsza i odważniejsza staje się szafa tej 65-latki. Niedawno znów wzbudziła poruszenie swoimi kreacjami na filmowym wydarzeniu.

Monika Olejnik uznawana jest za jedną z najlepszych polskich dziennikarek. Fot. facebook

Dziennikarka lubi nietypowe połączenia, śmiałe propozycje od projektantów, krzykliwe kolory. Na zakończeniu 15. OFF CAMERA pojawiła się w spektakularnej kreacji. Skomentowano ją jako styl Barbie. Olejnik wybrała mieniącą, rzucającą się w oczy kreację, bardzo w stylu glamour. Diamentowy top pokryty cekinami, do tego długie kolczyki i sznur pereł, a na dole – bardzo jaskrawa różowa rozkloszowana spódnica i srebrne buty.

Kto pamięta Monikę Olejnik z czasów dziennikarstwa radiowego, wie jak obca była jej moda. Nigdy nie rzucała się w oczy, wręcz przeciwnie – sprawiała wrażenie osoby, która nie myśli o swoim wyglądzie. Była wyzwolona od metek. Tak przynajmniej skomentowała to Dorota Wróblewska – producentka pokazów, widowisk i programów telewizyjnych.

Monika Olejnik uznawana jest za jedną z najlepszych polskich dziennikarek, zajmujących się tematyką polityczną, jest kontrowersyjna i odważna. Zawsze świetnie przygotowuje się do wywiadów. Przełamuje stereotypy i zwraca uwagę swoim wizerunkiem. Stawia nie tylko na wyróżniające ją ubrania. Dopracowała też fryzurę, makijaż, zęby.

Moda stała się częścią jej życia. Dba również o zachowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. Nie boi się odważnych kolorów, wzorów i dodatków, które w opinii innych mogą uchodzić za pasujące nastolatkom, tandetne.

Monika Olejnik prowadzi program „Kropka nad i” w TVN. Od 1996 r. jej życiowym partnerem jest dziennikarz sportowy Tomasz Ziółkowski.

Halina Kossak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -