poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
Strona głównaZnani i LubianiSara James w America's Got Talent. Występ Polki zachwycił jurorów!

Sara James w America’s Got Talent. Występ Polki zachwycił jurorów!

W internecie opublikowano fragment występu Sary James w programie America’s Got Talent. Polka w trakcie przesłuchań wykonała piosenkę Billie Eilish pt. „Lovely” i totalnie zachwyciła jurorów.

Złoty przycisk wciśnięty przez Simona Cowella gwarantuje Sarze James udział w półfinale amerykańskiego Mam Talent. Fot. screenshot
Jurorzy nagrodzili występ Polki owacją na stojąco. Fot. screenshot

Sara James zaistniała na polskiej scenie muzycznej w 2021 r. dzięki wygranej w czwartej edycji The Voice Kids. Kilka miesięcy później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2021, na której zajęła drugie miejsce z utworem „Somebody”. Teraz ambitna 14-latka ruszyła na podbój Ameryki.

Sara James ma 14 lat. W zeszłym roku reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizji Junior. Fot. Instagram

Na początku czerwca pochwaliła się na Instagramie, że wzięła udział w przesłuchaniach do programu America’s Got Talent. 13 czerwca stacja NBC wyemitowała odcinek programu jej udziałem. Po wejściu na scenę uczestniczka rozpoczęła rozmowę z Simonem Cowellem, który wyznał, iż część jego rodziny także pochodzi z Polski. Również drugi z jurorów, Howie Mandel, przyznał, że ma polskich przodków. Sara James, zapytana przez Cowella o powód swego przyjazdu do Stanów Zjednoczonych, odpowiedziała: „Wiecie, jak to mówią: w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda”.

Wygląda na to, że młoda Polka jest na dobrej drodze do spełnienia swych marzeń, bo po jej występie Simon Cowell stwierdził, że ma w sobie „błysk gwiazdy”, wspomniał, że sam doskonale pamięta swoje początki w USA i dodał, że chciałby, aby Sara James zapamiętała na zawsze ten moment, a następnie wstał i… nacisnął złoty przycisk, co oznacza, że nastolatka ma zagwarantowane miejsce w półfinale America’s Got Talent.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -