niedziela, 5 lutego, 2023
Strona głównaUSAMassachusettsRestauracje z MA na liście najlepszych w USA

Restauracje z MA na liście najlepszych w USA

Miłośnicy doskonałej kuchni z Massachusetts mają powody do świętowania. Aż 4 lokale z terenu stanu znalazły się na tegorocznej liście „100 najlepszych restauracji w USA” sporządzonej przez Yelp.

Najlepszą restauracją w całym Massachusetts wg portalu Yelp.com okazała się Sarma w Somervile, gdzie na karcie dań dominuje kuchnia turecka. Fot. Facebook.com/SarmaRestaurant

To już po raz dziewiąty Yelp przygotował swój doroczny raport dotyczący restauracji. Kulinarną scenę Massachusetts reprezentują w zestawieniu aż 4 wyśmienite miejsca. Najwyższe miejsce w rankingu przypadło lokalowi Sarma w Somerville. Restauracja trafiła na 33. miejsce zestawienia. Kolejnym lokalem docenionym przez autorów rankingu jest Fox & the Knife w Bostonie. Restauracja ulokowała się na 70. miejscu listy. Kolejna bostońska restauracja – Prezza – nie uplasowała się zbyt daleko w tyle za Fox & the Knife. Autorzy zestawienia przyznali jej 76. miejsce. Na liście Yelp nie zabrakło też reprezentanta wegańskiej i wegetariańskiej kulinarnej strony Massachusetts. Mowa tu o Red Lentil w Watertown. Zajęła ona 90. miejsce na liście.

W tym roku pierwsze miejsce na liście przypadło lokalowi Cocina Madrigal, zlokalizowanemu w Phoenix w Arizonie.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -