sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaZnani i LubianiRadość z nowego krążka

Radość z nowego krążka

Natalia Nykiel ma już nową płytę. To radość dla jej fanów wyczekujących świeżości. Ich przedsmak artystka serwowała w ostatnich miesiącach, przedstawiając single zwiastujące album.

Natalia Nykiel zaistniała w show biznesie jako finalistka drugiej edycji programu „The Voice of Poland”. Fot. Facebook

To najbardziej osobisty krążek w karierze Natalii. Planując premierę na 18 lutego, artystka wybrała tytuł „Regnum”, co w języku łacińskim znaczy Królestwo. Na całość składa się kilkanaście elektryzujących, międzygatunkowych piosenek, z których jedną Natalia przygotowała z Piotrem Roguckim – „List za widnokrąg”. Pozostałe to: „Królestwo”, „Pętla”, „P.R.I.D.E.”, „Tu nie ma fobii”, „Oczy, kontur, cień”, „Epoka X”, „Urok”, „Atlantyk”, „Sami”, „Taka jak ty”, „Ocean”. Płyta opisywana jest jako dojrzała i utrzymana w trendzie dark romantic.

Natalia Nykiel ma 27 lat, zaistniała w show biznesie jako finalistka drugiej edycji programu „The Voice of Poland”. Za sprzedaż dotychczasowych albumów i singli zdobyła dwie diamentowe płyty, jedną platynową i dwie złote. Artystka lubi eksperymentować z fryzurą, makijażem i ubiorem. Wielokrotnie zaskakiwała kostiumami scenicznymi stworzonymi we współpracy ze swoją wieloletnią stylistką Starką (Iwoną Łęczycką). Kultowe już stylizacje Nykiel to np. marynarka z wizerunkiem Matki Boskiej z sylwestrowego koncertu TVN przekazana na aukcję WOŚP. Jej stroje często są komentowane przez blogerów modowych, dziennikarzy, a nawet polityków.

Natalia aktywnie wspiera mniejszości. Swoją muzyką rozkochała w sobie środowiska LGBTQ. Popiera też fundacje zajmujące się niesłyszącymi dziećmi (nagrała specjalną wersję teledysku do przeboju „Pół kroku stąd” z udziałem niesłyszących dzieci). Wielokrotnie stawała także w obronie praw kobiet.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -