piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaPoloniaMassachusettsPowracają spotkania Polskiego Towarzystwa Genealogicznego w Massachusetts

Powracają spotkania Polskiego Towarzystwa Genealogicznego w Massachusetts

Już w sobotę 26 marca członkowie stowarzyszenia i zainteresowani tematyką genealogii będą mogli spotkać się w trakcie dyskusji na żywo. Rejestracja nadal trwa.

Spotkanie odbędzie się w restauracji Munich Haus w centrum Chicopee. Fot. Munichhaus.com

Spotkania Polskiego Towarzystwa Genealogicznego w Massachusetts powracają. Już w sobotę, 26 marca, zainteresowani zgłębianiem tematyki zawiązanej z poznawaniem historii rodzinnych będą mogli dołączyć do dyskusji. Tym razem jej tematem będzie „Eksploracja historii rodzinnej ze Stephenem P. Morsem”. W trakcie prelekcji omówione zostaną zagadnienia związane z narzędziem wyszukiwania genealogicznego, studium przypadku genealogii Renee Kaufmana, historią geografii Nowego Jorku, a także ze spisem ludności z 1950 roku.

Spotkanie zgodnie z planem rozpocząć się ma o godzinie 10.00 w Munich Haus przy 13 Center St. W Chicopee. Wstęp nie wymaga wnoszenia opłat. W planie spotkania uwzględniono także przerwę obiadową o 12.30. Koszt posiłku będzie wynosił 17 dolarów dla członków Polskiego Towarzystwa Genealogicznego w Massachusetts i 20 dolarów dla osób niezrzeszonych. By wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie pgsma.org.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -