sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaUSAFlorydaPolski chirurg z Florydy aresztowany za zabójstwo

Polski chirurg z Florydy aresztowany za zabójstwo

Sprawa zaginięcia i domniemanego zabójstwa adwokata Stevena Cozziego z Tampy budzi wiele emocji. W sobotę, 25 marca, policja dokonała aresztowania 44-letniego Tomasza Kosowskiego, lekarza praktykującego na Florydzie, któremu został postawiony zarzut morderstwa pierwszego stopnia.

Dr Tomasz Kosowski (z prawej) został resztowany pod zarzutem zabójstwa adwokata Stevena Cozziego (z lewej). Fot. Pinellas Sheriff

Cozzi był po raz ostatni widziany we wtorek, 21 marca, w swojej kancelarii. Ciała mężczyzny dotąd nie odnaleziono. Śledczy odkryli jednak ślady po kałuży krwi w łazience w jego miejscu pracy. W firmie zostały także telefon i klucze zaginionego, a na służbowym parkingu samochód. Policja podaje, że Kosowski i jego czerwona Toyota Corolla byli widziani w rejonie Miami-Dade w dniach 21-26 marca. Samochód znajduje się w areszcie policyjnym w Largo. Choć ciała Cozziego nie odnaleziono, to prokuratura podała, że dysponuje śladami krwi, nagraniem wideo i innymi dowodami łączącymi Kosowskiego z zabójstwem Cozziego.

Kosowski to chirurg plastyczny, uważany za jednego z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, który opisywany jest jako pionier w wykorzystaniu rodzimego tłuszczu do powiększania piersi i pośladków. W mediach pojawiła się informacja, że Cozzi reprezentował byłą współpracowniczkę Kosowskiego, przeciwko której ten wytoczył ciągnącą się od czterech lat sprawę sądową.

Policja prosi każdego, kto mógł mieć kontakt z Kosowskim lub widział jego albo jego samochód – Toyotę Corollą z tablicami rejestracyjnymi Florydy EMFK38 w dniach 21-26 marca, o kontakt z Miami-Dade Crime Stoppers pod numerem 305-471-TIPS.

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -