sobota, 22 czerwca, 2024

Polska Noc w NBA

Już 24 marca odbędzie się 9. edycja Polish Heritage Night, znanej też pod nazwami „Noc Polskiego Dziedzictwa” lub „Polska Noc w NBA”. Wydarzenie to, organizowane przez Marcina Gortata we współpracy z polskim Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz polską ambasadą w Waszyngtonie, ma na celu promocję wśród Amerykanów polskiej kultury, historii, języka i zwyczajów.

Hawks at Wizards Round 1 Playoffs 4/16/17

W tym roku Washington Wizards –- drużyna, w barwach której niegdyś występował Marcin Gortat i z którą nadal współpracuje jako trener – podejmie San Antonio Spurs z Jeremym Sochanem, prawdziwym objawieniem tego sezonu. 19-latek został wybrany w tegorocznym drafcie NBA z numerem dziewiątym i całkiem nieźle spisuje się na koszykarskim parkiecie. Jako pierwszy Polak w historii został też wybrany do składu Meczu Wschodzących Gwiazd NBA.

„Polish Heritage Night” z roku na rok zyskuje na popularności i przyciąga na trybuny coraz więcej osób. W tym roku kibice będą mogli obserwować rozgrzewkę Jeremy’ego Sochana przed meczem, będzie też okazja do spotkania z oboma polskimi zawodnikami. Organizatorzy zapowiadają też niespodzianki w postaci udziału w wydarzeniu innych gości specjalnych.

„Dołącz do nas, aby wspólnie świętować tej nocy nasze dziedzictwo i poznać naszą historię” – napisał w mediach społecznościowych Marcin Gortat.

Bilety na mecz można nabyć na stronie: offer.fevo.com/wizards-vs-spurs-2xzomeg-6116c7b

WEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -