sobota, 24 lutego, 2024
Strona głównaZnani i LubianiPolka zdobyła koronę Miss World 2021!

Polka zdobyła koronę Miss World 2021!

Karolina Bielawska z Łodzi wygrała konkurs Miss World 2021, zdobywając tym samym tytuł i koronę najpiękniejszej kobiety świata.

Karolina Bielawska zdobyła koronę i tytuł Miss World 2021. Fot. Miss World – materiały prasowe organizatorów

Gala finałowa odbyła się 16 marca w San Juan w Portoryko. Kandydatki musiały czekać rok dłużej na szansę, by się zaprezentować, ponieważ konkurs z uwagi na pandemię był przekładany. Warto jednak było czekać! Polka w finale pokonała m.in. Shree Saini ze Stanów Zjednoczonych, która została I wicemiss, a także Olivię Yace z Wybrzeża Kości Słoniowej, która zdobyła tytuł II wicemiss.

Od lewej: I wicemiss Shree Saini ze Stanów Zjednoczonych, Miss World 2021 Karolina Bielawska, II wicemiss Olivia Yace z Wybrzeża Kości Słoniowej. Fot. Miss World – materiały prasowe organizatorów

Wygrywając, Karolina Bielawska powtórzyła sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i jako druga Polka w historii sięgnęła po koronę i tytuł miss świata.

Karolina Bielawska w 2019 r. zdobyła tytuł Miss Polonia. Fot. Miss Polonia – materiały prasowe organizatorów
Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi i ma 23 lata. Fot. Miss Polonia – materiały prasowe organizatorów
Pasją Karoliny Bielawskiej są podróże. Fot. Miss World  – materiały prasowe organizatorów

Karolina Bielawska urodziła się w 1999 roku w Łodzi. Mierzy 179 cm wzrostu. W 2019 roku wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów! Karolina udziela się również społecznie i charytatywnie, jest inicjatorką wielu akcji: Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam.

WEM

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -