poniedziałek, 4 marca, 2024
Strona głównaZnani i LubianiPiotr Rubik: z dala od stereotypów

Piotr Rubik: z dala od stereotypów

Wciąż mało który Polak sprzeciwia się tradycji świętowania poza domem. Agata i Piotr Rubikowie wraz z córkami Boże Narodzenie zaplanowali w Australii. Plotkarskie pisma donoszą, że luksusowa podróż kosztuje ich prawie 100 tysięcy złotych w jedną stronę.

Agata i Piotr Rubikowie Boże Narodzenie zaplanowali w tym roku w Australii. Fot. facebook.com/PiotrRubikMusic

Agata i Piotr Rubikowie są małżeństwem od ponad 13 lat. Nie spodziewano się trwałości związku z powodu dużej różnicy wieku – 18 lat, starszym jest pan Piotr. Mimo wszystko para wciąż wygląda na dobraną. Małżonkowie wychowują dwie córki: 13-letnią Helenę i 9-letnią Alicję. Rubik spełnia się muzycznie, a jego żona internetowo – to aktywna influencerka. Na samym Instagramie śledzi ją ponad 165 tysięcy użytkowników.

Przedsiębiorcza żona kompozytora uczyniła z tego biznes, reklamując przeróżne produkty. Jako celebrytka spotyka się często z krytyką. Wielu doradza jej znalezienie prawdziwej pracy. Pani Agata, niezrażona, chwali się w sieci różnymi nabytkami i podróżami. Teraz też chętnie donosiła, że wybiera się z rodziną na święta do Sydney. W tym roku Rubikowie zaliczyli już luksusowe wakacje na Hawajach. Wyliczono, że pobyt w hotelu i inne wydatki podczas tegorocznych świąt mogą kosztować Rubików nawet ćwierć miliona złotych. 54-letni Piotr Rubik zrobił zawrotną karierę jako dyrygent, kompozytor i producent muzyczny, co zapewnia jemu, żonie i dzieciom życie na wysokim poziomie. Jest wciąż w pełni aktywny zawodowo, kreatywny i przedsiębiorczy.

Halina Kossak

spot_img

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -