niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaUSAConnecticutInformacja o spotkaniu publicznym w sprawie remontu dwóch mostów w New Britain

Informacja o spotkaniu publicznym w sprawie remontu dwóch mostów w New Britain

Ogłoszenie o wirtualnym publicznym spotkaniu informacyjnym – Projekt Stanowy nr 0088-0196 & 0088-0197

Remont mostu nr 04247 łączącego High Street i B&M Railroad & Remont mostu nr 04246 prowadzącego przez Washington Street nad Route 72 w mieście New Britain

Mieszkańcy, osoby dojeżdżające do pracy, właściciele firm i inni zainteresowani są zaproszeni do skorzystania z tej okazji, aby dowiedzieć się więcej i omówić proponowany projekt.

Dołącz do nas w czwartek, 24 lutego 2022 r.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem: Microsoft Teams Live Event i YouTube Live

Oficjalna prezentacja projektu rozpocznie się o godz. 19:00.

Sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) nastąpi bezpośrednio po prezentacji.

Instrukcje, jak uzyskać dostęp do spotkania oraz jak przekazywać uwagi lub zadawać pytania, można znaleźć na stronie projektu: https://portal.ct.gov/DOTNewBritain88-196-7.

Publiczne spotkanie informacyjne odbywa się w celu zapewnienia społeczności lokalnej możliwości zgłaszania uwag lub zadawania pytań dotyczących proponowanego projektu. Osoby z ograniczonym dostępem do Internetu mogą poprosić o przesłanie im informacji o projekcie, kontaktując się z Alvaro Garcią Jr., P.E. pocztą elektroniczną pod adresem alvaro.garcia@ct.gov lub telefonicznie pod numerem (860) 594-3353. (Czas oczekiwania na odpowiedź wynosi tydzień).

Osoby z ograniczonym dostępem do internetu mogą wysłuchać spotkania, dzwoniąc pod numer 1-888-566-5916 i wprowadzając kod uczestnika po wyświetleniu monitu: 9977843. Osoby z niepełnosprawnością słuchu i/lub mowy mogą wybrać numer 711, aby uzyskać dostęp do usług przekazu telekomunikacyjnego (TRS). MS Teams Live Event oferuje napisy dla osób niedosłyszących i nieanglojęzycznych. Nagranie z formalnej prezentacji zostanie opublikowane na YouTube po wydarzeniu, i będą dostępne napisy (w tym opcje tłumaczenia na język inny niż angielski). Nagranie będzie również dostępne na liście wirtualnych spotkań publicznych DOT tutaj: https://portal.ct.gov/dot/general/CTDOT-VPIM-Library.

Odwiedź stronę projektu, aby uzyskać informacje o opcjach dla użytkowników Apple. Podczas sesji pytań i odpowiedzi oraz 14-dniowego okresu komentowania, który nastąpi po spotkaniu, osoby fizyczne mogą zostawić pytanie lub komentarz za pośrednictwem poczty elektronicznej (preferowane) pisząc na adres: DOTProject88-196-7@ct.gov. Osoby fizyczne mogą również zostawić pytanie lub komentarz na poczcie głosowej, dzwoniąc pod numer (860) 944-1111. Dzwoniąc, należy podać numer projektu.

O pomoc językową można poprosić, kontaktując się z linią telefoniczną Pomocy Językowej Departamentu (860) 594-2109.

Wnioski należy składać co najmniej 5 dni roboczych przed spotkaniem. Pomoc językowa jest udzielana bezpłatnie i zostaną podjęte wysiłki w celu udzielenia odpowiedzi na wszystkie złożone w terminie prośby o pomoc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -