wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaDziałyPoradyOdszkodowanie Workers’ Compensation

Odszkodowanie Workers’ Compensation

Polski adwokat Ewelina Sierzputowska z Liakas Law, P.C. specjalizuje się w sprawach wypadkowych w Nowym Jorku i New Jersey.

Miałem wypadek w pracy, czy należy mi się odszkodowanie?

Jeżeli uległeś wypadkowi w pracy i odniosłeś obrażenia ciała lub cierpisz z powodu choroby związanej z pracą, to zgodnie z prawem Nowego Jorku możesz dochodzić odszkodowania. Nawet jeżeli Twój pracodawca nie posiadał ubezpieczenia i nawet jeśli Ty nie masz uregulowanego statusu imigracyjnego, masz prawo ubiegać się o rekompensatę finansową za poniesione szkody.

Niezależnie kto spowodował wypadek w miejscu pracy, pracownik nie może podać do sądu swojego pracodawcy. W takim przypadku pracownik może ubiegać się odszkodowanie ze specjalnego funduszu, zwanego Workers’ Compensation Benefits.

Dlaczego zaraz po wypadku powinienem skontaktować się z adwokatem?

Jeśli zostałeś ranny w pracy z powodu lekkomyślności, zaniedbania lub niebezpiecznych działań innej osoby lub w wyniku wypadku przy pracy, bardzo ważne jest, by natychmiast uzyskać poradę prawną. Zadzwoń do naszej kancelarii po bezpłatną konsultację, aby ocenić, czy należy Ci się odszkodowanie. Mówimy po polsku!

Prawnicy w naszej firmie zajmujący się odszkodowaniami, rozumieją, że wypadek w pracy to wyjątkowa sytuacja dla każdego poszkodowanego pracownika i jego całej rodziny. Mamy duże doświadczenie i pomagamy w otrzymaniu rekompensaty finansowej.

W Twoim imieniu zajmiemy się wszystkimi dokumentami oraz skoordynujemy leczenie. Reprezentujemy poszkodowanych pracowników w całym stanie NY i NJ.

Ile będzie mnie kosztować zatrudnienie adwokata w sprawie wypadkowej?

ie pobieramy żadnych opłat, póki nie wygramy Twojej sprawy. Mówiąc inaczej, dopiero kiedy wygramy odszkodowanie poprzez ugodę, wyrok lub werdykt, tylko wówczas otrzymamy zapłatę. Takie podejście zorientowane na wyniki daje klientom możliwość posiadania silnego i kompetentnego prawnika zajmującego się wypadkami, który walczy o swoich klientów, nie martwiąc się o związane z tym finanse.

Ewelina Sierzputowska


Zwróć się do naszego zespołu prawnego i polskiego adwokata Eweliny Sierzputowskiej po darmową konsultację oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania, na jakie zasługujesz!
Zadzwoń już dziś!
Bezpłatna konsultacja

Mówimy po polsku!
Zadzwoń: 718-306-6703
Twój status imigracyjny nie ma znaczenia
.

Ewelina Sierzputowska

Ta kolumna powstała w celach edukacyjnych i w żadnym wypadku nie może zastępować porady prawnej.

spot_img
Poprzedni artykułPrawo na Florydzie
Następny artykułUbezpieczenie na samochód

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane

- Advertisment -